Užitečné aplikace pro android: 5. díl - Free SMS Sender

29. 4. 2012, 22:54 | Jiří Šafka | Zobrazit komentáře (0)

Je neděle a to znamená, že zde máme další díl seriálu "Užitečné aplikace pro android". Tentokrát se podíváme na aplikaci Free SMS Sender.

Free SMS Sender – Michal Vojtíšek

Ušetřete za SMS

Pro naše operátory jsou SMS zprávy stále nejvýnosnější položkou jejich portfolií, proto se jejich ceny drží stále poměrně vysoko. Free SMS Sender využívá připojení k internetu k posílání textových zpráv pomocí SMS bran a zároveň i možnost odesílat placené SMS přes vašeho operátora. Aplikace spolehlivě posílá textové zprávy zdarma na čísla všech českých operátorů; dále jsou na výběr slovenské, ruské, indické a mezinárodní brány. Jejich používání je však ve většině případů zpoplatněno. Stále jde ale o levnější službu, než odesílat SMS do zahraničí přes síť operátora.

Aplikace nabízí velkou škálu funkcí, přitom ale není složitá na ovládání. Zprávy řadí do konverzací, ve kterých barevně odlišuje zprávy přijaté, odeslané zdarma a odeslané placené. Při odesílání placených zpráv určitě oceníte možnost ořezat zprávu o háčky a čárky, stejně tak jako automatické připojování podpisu ke zprávám odeslaným přes SMS brány. Stejně jako při odesílání zpráv přes internet z počítače i tady chodí SMS zprávy pod jiným než Vašim číslem. U některých bran je ale možné se zaregistrovat, tyto registrační údaje vložit do aplikace, a poté odesílat neplacené zprávy pod Vašim číslem.

 

+             velká úspora za odeslané SMS zprávy zdarma

               provázanost konverzací s jinými SMS aplikacemi

-              pokud nefunguje internetová SMS brána, musíte posílat placené zprávy

Market:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.vojtisek.freesmssender

 Následující článek
Užitečné aplikace pro android: 6. díl - Elixir
Předchozí článek
Užitečné aplikace pro android: 4. díl - My Tracks