Užitečné aplikace pro android: 2. díl - Audiogalaxy

8. 4. 2012, 10:50 | Jiří Šafka | Zobrazit komentáře (0)

Je neděle a to znamená, že zde máme další díl seriálu "Užitečné aplikace pro android". Tentokrát se podíváme na aplikaci Audiogalaxy.

Audiogalaxy – AG Entertainment, inc.

Mějte hudbu vždy po ruce

I přes zvyšující se kapacitu paměťových karet máte obvykle možnost do svého telefonu nahrát pouze zlomek své hudební kolekce. Kdo chce mít celou svoji digitální hudební sbírku přístupnou i s pomocí svého menší kapacitou nadaného společníka, nemusí zoufat. Aplikace Audiogalaxy, kterou nainstalujete do svého počítače, utřídí hudbu ve vámi zvolených složkách do své databáze, abyste si ji později mohli vyhledat pomocí stejnojmenné androidí aplikace a streamovat přes internet do svého mobilního zařízení.

Pokud máte limit na data přenesená s pomocí vašeho mobilního operátora, jistě už kroutíte hlavou nad nevyužitelností této aplikace. Nicméně s pomocí wi-fi proměníte svůj mobil ve velkokapacitní hudební přehrávač. Skvělá záležitost pokud jdete na domácí párty; stejně tak lze mít jednoduše po ruce muziku kdekoliv ve vašem domě, pokud máte wi-fi s dostatečným dosahem. Nehledě na možnost streamování hudby s využitím veřejných hotspotů. Vzhledem k tomu, že nejde o cloudovou aplikaci, je třeba mít pro přenášení hudby zapnutou serverovou aplikaci na PC s vaší hudební sbírkou. Při koupi placené verze navíc získáte možnost ukládání vašich oblíbených písní do paměti telefonu.     

                                        

Cena rozšíření pro offline přehrávání: 8,99 USD      

+          desítky gigabajtů hudby vždy po ruce

            přehledné uživatelské prostředí

-           závislost na internetovém připojení

            nezbytnost zapnuté serverové aplikace

Market:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.audiogalaxy

 Následující článek
HTC za první čtvrtletí: Propad pokračuje
Předchozí článek
Užitečné aplikace pro android: 1. díl - MHDroid