Nový seriál: Užitečné aplikace pro Android

28. 3. 2012, 23:34 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Rozhodli jsme si pro vás připravit něco speciálního, takže se můžete těšit na pravidelný seriál o užitečných aplikacích pro operační systém Google Android.

Jelikož nejsme webovými stránkami pouze o mobilních telefonech, ale i o věcích s mobilními telefony souvisejícími, rozhodli jsme se připravit si pro vás menší seriál. Ponese název: Užitečné aplikace pro Android. V jednom díle vám vždy přineseme recenzi jedné aplikace s tím, že dopodrobna rozebereme její funkce a možnosti. Budeme se snažit doplnit k textu i obrázkový podklad pro lepší názornost. Budeme rádi, když nám do diskuze napíšete váš názor jak na seriál, tak i na jednotlivé aplikace. Pokud víte o aplikaci, která by v našem seriálu neměla chybět, napište o ní do diskuze a my ji otestujeme a napíšeme na ni recenzi, aby se o ní dozvědělo více lidí.

Jednotlivé díly budou vycházet vždy v neděli a bude je pro vás tvořit nový člen našeho týmu, Jiří Šafka. Na první z nich se můžete těšit již 1. dubna a již nyní vám prozradím, že půjde o recenzi aplikace MHDroid.Následující článek
Užitečné aplikace pro android: 1. díl - MHDroid
Předchozí článek
HTC One V: první