HTC Wildfire C odhalen

14. 4. 2012, 15:06 | Martin Slavata | Zobrazit komentáře (0)

Serveru pocketnow.com se podařilo získat další informace a také první render nového cenově dostupného telefonu od HTC s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, který by se měl stát letošním zástupcem oblíbené řady Wildfire.

Již před nějakou dobou unikl na internet snímek pořízený zatím nepředstaveným telefonem HTC Golf. Z EXIF dat fotografie se podařilo kromě kódového názvu telefonu zjistit, že HTC Golf by měl být vybaven 3Mpx fotoaparátem, HVGA (480 x 320 px) displejem o úhlopříčce 3,5“, jednojádrovým procesorem taktovaným na méně než1 GHz, 512 MB RAM a 4 GB vnitřní paměti. Telefon měl již při zahájení prodeje obsahovat nejnovější verzi operačního systému Android 4.0.

O připravovaném cenově dostupném smartphonu HTC Golf jsme se poprvé dozvěděli díky uniklé fotografii.

Podle nových informací by se HTC Golf měl začít prodávat na konci druhého čtvrtletí pod oficiálním názvem HTC Wildfire C, a měl by jménem i výbavou navazovat na úspěšnou dvojici cenově dostupných smartphonů z loňského roku HTC Wildfire a jeho nástupce HTC Wildfire SPodle uniklého renderu je vidět, že design modelu Wildfire C je inspirovaný dvojici vybavenějších telefonů z řady One.

 

Údajná podoba modelu Wildfire C.

 
Technické parametry by měly být shodné s těmi, které se podařilo zjistit již v březnu z EXIF dat uniklé fotografie.
  • 3,5" displej s HVGA rozlišením (480 x 320 px)
  • jednojádrový procesor s frekvencí pod 1 GHz
  • 512 MB RAM  
  • 4 GB interní pamět (ty bude možné rozšířit o paměťové karty microSD nebo přes cloudové úložiště Dropbox, u kterého dostanete při koupit telefonu 25 GB prostoru zdarma na dva roky).
  • 5Mpx fotoaparát

Novinkou je jen zpráva o přítomnosti přední kamerky, která je u podobně vybavených telefonů raritou. Ve výbavě by neměl scházet ani Bluetooh 3.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n. 

Dobrou zprávou je přítomnost Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich doplněného o nejnovější verzi Sense 4.0. Stejně jako u ostatních telefonů přestavených v tomto roce, tak i Wildfire C by měl obsahovat, nově standardní,  zvukové vylepšení Beats. 

Cena ani datum oficiálního představení nebylo zveřejněno, ale díky uniklému renderu a informaci, že se má telefon začít prodávat na konci tohoto čtvrtletí, by to mohlo být již brzy.

 

Zdroj: pocketnow.com

 Následující článek
Užitečné aplikace pro android: 3. díl - Bluetooth Remote PC
Předchozí článek
HTC One S: černá verze trpí bílými skvrnami