HTC Wildfire C: nové označení Desire C a první živé fotografie

9. 5. 2012, 21:10 | Martin Slavata | Zobrazit komentáře (0)

Před měsícem jsme vás informovali o prvním uniklém renderu chystaného cenově dostupného smartphonu HTC Wildfire C. Dnes pro vás máme nové informace a také první fotografie tohoto očekávaného telefonu.

Serveru ITProPortal se podařilo získat exkluzivní fotografie dosud nepředstaveného telefonu s kódovým názvem HTC Golf. Podle zdroje serveru ITProPortal se tento telefon nebude prodávat pod označením HTC Wildfire C, jak jsme vás v minulosti informovali, ale měl by jmenovat HTC Desire C.

 

Nové označení je ale trochu matoucí, protože všechny telefony z rodiny Desire patří do střední nebo vyšší třídy, zatímco dvojice telefonů s označením Wildfire, jejichž nástupcem má Desire C být, byla od počátku koncipována jako cenově nejdostupnější smartphony výrobce, čemuž odpovídala i výbava. 

 

Oproti dřívějším informacím by HTC Desire C měl disponovat displejem s úhlopříčkou 3,2“ s rozlišením 480 x 320 px. Výbava by jinak měla být shodná, tedy procesor taktovaný na frekvenci nižší než 1 GHz, 512 MB paměti RAM a 4 GB vnitřní paměti.

 

Na trh by měl HTC Desire C přijít na konci června vybavený nejnovější verzí Androidu 4.0 ICS s nadstavbou HTC Sense 4.0.

 

 

 

Zdroj: itproportal.comNásledující článek
HTC Desire C: Unikla fotografie a specifikace od Vodafonu
Předchozí článek
Podíl HTC na globálním trhu smartphonů spadl v prvním čtvrtletí na 4,8 %