HTC Ville - Super AMOLED displej a tenké kovové tělo

28. 11. 2011, 20:50 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

HTC si pro nás připraví zajímavý telefon. Bude se jednat o tenké hliníkové unibody zařízení s androidem 4.0 a Super AMOLED displejem.

 

Společnost HTC má na Mobile Worl Congress v Barceloně připravenou prezentaci nového modelu HTC Ville. Mělo by se jednat o telefon s dvoujádrovým procesorem Snapdragon Series 4, taktovaným na 1,5 GHz. Nabídne 4,3“ Super AMOLED (poprvé v historii značky) s rozlišením qHD. Dále nabídne 1 GB operační paměti RAM a 16 GB vnitřního úložiště. Chybět nebude ani slot na microSD karty či 8Mpx fotoaparát s možností záznamu fullHD videa.

Zajímavostí bude hliníková unibody konstrukce, která by měla zajistit vysokou pevnost a odolnost telefonu. Jeho „tloušťka“ bude pouze 8,49 mm, čímž se dostane na hodnotu konkurenčníhoi Samsung Galaxy SII.

Výrobce pak slibuje Android 4.0 obohacen o novou verzi uživatelského prostředí HTC Sense 4.0. Další výhodou pak bude přítomnost systému Beats Audio, který by měl zlepšit hudební zážitek. Koupit bychom si ho mohli někdy v průběhu dubna.

zdroj: pocketnow.comNásledující článek
HTC Zeta - Nejvýkonnější telefon na světě?
Předchozí článek
HTC Sensation XL - opět akce pro prvních 100