HTC Sensation XL - opět akce pro prvních 100

1. 11. 2011, 14:12 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (1)

České zastoupení HTC si pro nás opět připravilo promo-akci pro prvních 100 zájemců o nový telefon, tentokrát HTC Sensation XL. Tentokrát má ale akce jiná pravidla!

 

Jak je již zvykem českého zastoupení HTC, opět si pro své zákazníky připravilo akci pro prvních 100 šťastlivců. Tentokrát však nebude nutné nocovat před prodejnou. Požadavkem je totiž natočit vlastní hudební video, ve kterém se musí objevit motiv HTC a název Sensation. Toto vidou musí být odesláno ve formě linku (odkaz na umístění někde na internetu) na e-mail: Inko@htcfans.cz (video musí mít délku 30-60s a nesmí přesáhnout velikost 100 MB. Po obdržení e-mailu vám bude zaslán e-mail s pořadovým číslem videa, takže hned budete vědět, zda jste mezi první stovkou.

 

Prvních sto šťastlivců si pak může zakoupit nový telefon HTC Sensation XL za zvýhodněnou cenu 6 999 Kč. Podmínkou však je, že se dostavíte pro telefon 2. listopadu mezi 8. a 10. Hodinou ráno ve značkové prodejně HTC v ulici Na Poříčí 26, Praha 1 a potvrdíte svoji účast.

Zdroj: facebook.comNásledující článek
HTC Ville - Super AMOLED displej a tenké kovové tělo
Předchozí článek
WP 7.5 Mango uvolněno i v ČR