HTC Sensation XE - výjimečný hudební zážitek

18. 9. 2011, 17:39 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

HTC začalo spolupracovat s firmou Beats audio na vývoji nových hudebních telefonů. HTC Sensation XE je jeich první společné dítko.

Společnost HTC představila nový telefon, který by měl cílit na vášnivé posluchače hudby. Bude založen na stávajícím zařízení HTC Sensation. Ponese pouze mírně pozměněný název, HTC Sensatin XE. Co zkratka XE označuje, výrobce neuvádí. Spekulovat by se dalo o eXtended edition, ale jsou to pouze dohady. 

Takže co nabízí HTC Sensation XE oproti svému předchůdci? V první řadě je to pozměněný design, protože na vývoji tohoto modelu se aktivně podílela firma Beats audio, která je známá výrobou velmi kvalitních sluchátek. Tento model nebude jedíným dítkem této spolupráce. Těšit se můžete i na další telefon, jímž je HTC Runnymede o kterém jsme psali zde.  Díky této spolupráci se prý můžeme těšit na upravený HW, takže by měl telefon mít kvalitnější audio výstup a zároveň se Beats audio podílela i na optimalizaci softwaru. Po připojení sluchátek Beats, které naleznete v balení, se automaticky aktivuje přednastavený zvukový profil Beats, který zaručuje vynikající poslech. Kromě těchto změn, nabízí Sensation XE oproti předchůdci procesor s taktem 1,5GHz, baterii s kapacitou 1730mAh, nejnovější verzi operačního systému Google Android a nejnovější verzi grafické nadstavby Sense 3.5 od HTC.

Kompletní specifikace zde.

Takže když si to shrneme, dostanete to nejlepší od společnosti HTC obohacené navíc o hudební balík od firmy Beats audio. Zda dosáhne nějakého výrazného úspěchu, bude hodně záležet na ceně. Sluchátka Beats nepatří k nejlacinějším, tak uvidíme, jak se to promítne do ceny zařízení. Na český trh by měl být telefon uveden v průběhu října.

 

zdroj: gsmarena.comNásledující článek
Android 2.3.5 pro HTC Desire S již brzy
Předchozí článek
HTC Rhyme (Bliss) - má zaujmout ženy

Článek náleží k zařízení:
HTC Sensation XE