HTC PlayStation phone?

21. 2. 2012, 15:48 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Dle nejmenovaných zdrojů od HTC se nejspíš chystá konkurence pro Sony Ericsson Xperia Play. HTC údajně chystá vlastní PlayStation phone.

Před časem představila společnost Sony Ericsson herní telefon Xperia Play. Nejednalo se o prodejní hit, avšak svou pozici na trhu si tento telefon bezesporu vybudoval. Do karet mu navíc hrálo i to, že neměl v tomto segmentu žádnou konkurenci. Změnit se to rozhodla společnost HTC. Zatím vycházíme z nepotvrzených informací, ale herní telefon od HTC je na spadnutí. Úkol to nebude lehký, protože Sony (výrobce PlayStation) má v této oblasti daleko víc zkušeností), avšak my věříme, že pokud do toho HTC jednou půjde, dotáhne to do zdárného konce. Sony bude poskytovat vlastní rozhraní PlayStation Suite, které bude obsahovat emulátor herní konzole PSOne a proprietární herní obchod PlayStation Store. PlayStation Suite bude kompatibilní s operačním systémem Android ve verzi 2.3 a novějších.

Zatím se neví, zda bude telefon vybaven speciálními ovládacími prvky. Je možné, že bude telefon pouze „PlayStation certified“.

 

zdroj: pocketnow.com, smartmania.czNásledující článek
HTC One: Nová řada telefonů HTC pro rok 2012
Předchozí článek
HTC One V se poodhaluje