HTC One V: první

23. 3. 2012, 15:12 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Na internetu se objevilo první video s novým telefonem HTC One V. Na videu je ukázaná nová verze HTC Sense 4.0, o které je telefon obohacen.

Na stránkách mobilesyrup.com se objevilo zajímavé video. Jak již víte z předchozích článků, na stánku společnosti HTC byly představeny tři nové modely: HTC One X, HTC One S a HTC One V. Ovšem fyzicky přítomny byly jenom dva modely. HTC One V byl představen pouze jako maketa u které byly technické parametry, takže si jej novináři nemohli vyzkoušet na vlastní kůži. Nyní máme ale možnost podívat se na video, kde nám tento telefon ve stručnosti představí.

HTC One V je duchovním nástupcem HTC Legend, který se stal vzorem pro kvalitu dílenského zpracování. Byl totiž, stejně jako One V z jednoho kusu hliníku. One V bude tedy zástupcem lacinějších telefonů, který vám však ostudu nikde neudělá, protože nabídne vzhled a zpracování podstatně dražších telefonů. Telefon bude vybaven nejnovější verzí operačního systému Google Android ve verzi 4.0 obohacený o uživatelské prostředí HTC Sense 4.0. Uživateli nabídne jednojádrový procesor s taktem 1 GHz a 512 MB operační paměti RAM. K zobrazení poslouží 3,7“ SLCD displej s rozlišením WVGA (480 x 800 px). Navíc bude, stejně jako dražší sourozenci, vybaven novými technologiemi od HTC, takže nepřijdete o vychytávky typu Beats Audio nebo možnost pořizovat snímky během natáčení videa. Ostatně to už uvidíte v následujícím videu.

 

 

ZdrojNásledující článek
Nový seriál: Užitečné aplikace pro Android
Předchozí článek
Android 4.0 ICS pro HTC Sensation brzy u nás