HTC One S: černá verze trpí bílými skvrnami

13. 4. 2012, 16:05 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Jedním z lákadel modelu HTC One S je bezesporu jeho kovové tělo. To by mělo zaručovat vysokou pevnost a odolnost celého zařízení. Jak se ale zdá, není úplně bez vady na kráse.

Na několik diskusních fórech se objevily fotografie, na kterých jsou zachyceny bílé „tečky“ na těle HTC One S. Přesněji řečeno na horní hraně. Problém není způsobený nešetrným zacházením, ale nejspíše v důsledku oxidace. Tato vada se vyskytuje jenom u černé verze tohoto zařízení, ale i tak se nejedná o dobrou reklamu hned po uvedení přístroje na trh na několika vybraných trzích (v ČR se zatím telefon oficiálně neprodává).

Společnost HTC už o problému ví a informovala, že na vyřešení problému se již intenzivně pracuje a vydala následující tiskové prohlášení tiskové prohlášení:

 „HTC je odhodláno poskytovat vysoce kvalitní produkty a skvělý zážitek pro všechny naše zákazníky. Nově se objevilo několik oddělených zpráv o jisté problematice ohledně modelu One S. Povrch modelu One S byl testován v laboratoři a jeho tvrdost se podobá keramice. I když se jedná o tvrdý povrch, neznamená to, že se nemůže poškodit. Bez ohledu na to bere HTC kvalitu velmi vážně a poskytuje všem zákazníkům okamžitou opravu. Také provádíme některé změny ve výrobním procesu, abychom problémům v budoucnu předešli.“

 

zdroj: theverge.com, mobilenet.czNásledující článek
HTC Wildfire C odhalen
Předchozí článek
HTC přestane ke svým telefonům přibalovat sluchátka Beats Audio