HTC Desire V - První telefon od HTC na dvě SIM karty

17. 6. 2012, 20:00 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

HTC si uvědomilo, že skupina lidí, kteří potřebují dvě telefonní čísla, je poměrně velká. Proto pro ni připravila nový mobilní telefon.

Možná patříte ke skupině lidí, která používá více telefonních čísel. Donedávna jste měli dvě možnosti. Buď jste si koupili dva telefony, nebo jste museli sáhnout do čínské produkce a pořídit si nějaký laciný telefon na dvě a více SIM karet. Po příchodu pár laciných telefonů od Nokie a Samsungu se na trh mobilních telefonů s dvěma SIM kartami pustilo i HTC.


HTC Desire V je prvním mobilním telefon od tchajwanské společnosti HTC, který nabídne podporu pro dvě SIM karty. Primární karta dokáže pracovat na čtyřech pásmech GSM i v sítích třetí generace 3G včetně HSDPA. Sekundární si pak bude muset vystačit se třemi pásmy GSM a s datovými přenosy GPRS.

Co se výbavy telefonu týče, bude to patrně nejvýkonnější telefon, který dualSIM nabízí. Bude vybaven 4“ displejem s rozlišením 480 x 800 bodů, jednojádrovým procesorem taktovaným na frekvenci 1 GHz s grafickou jednotkou Adreno 200. Paměť RAM bude mít hodnotu 512 MB. Vnitřní paměť pak neurazí kapacitou 4 GB, které půjde rozšířit pomocí karet microSDHC.

Telefon v žádném případě nekonkuruje dnešní špičce, ale pokud potřebujete pracovat se dvěma čísly, je tenhle telefon velice zajímavá alternativa. HTC Desire V bude zástupcem střední třídy, který vám určitě neudělá ostudu a za zajímavou cenu dostanete výkonného pracanta.
 

Zdroj: mobilmaniaNásledující článek
HTC Vertex - Další tablet z dílny HTC
Předchozí článek
Užitečné aplikace pro android: 10. díl - Moon+ Reader