HTC Desire C: Unikla fotografie a specifikace od Vodafonu

13. 5. 2012, 16:48 | Martin Slavata | Zobrazit komentáře (0)

Ještě před oficiálním představením nového cenově dostupného smartphonu HTC Desire C, které se rychle blíží, na veřejnost unikly další dva snímky od portugalského Vodafonu.

 

HTC Desire C se v současnosti těší asi největší pozornosti z dosud nepředstavených smartphonů. Nejnovější únik dalších informací pochází z Portugalska, v květnovém katalogu tamní pobočky Vodafonu se objevila oficiální fotografie modelu Desire C a také technické specifikace. 

 

Desire C je velice podobný modelům One X a One S, nechybí ani logo Beats Audio.

 

Na první oficiální fotografii si můžeme poprvé prohlédnout záda telefonu, na kterých nechybí logo Beats Audio. V horní části pak  nalezneme čočku 5Mpx fotoaparátu a průduch hlasitého reproduktoru. Přisvětlovací LED dioda není vidět, a tak doufejme, že je na fotografii jen skryta za přední stranou telefonu.

 

Novinka... HTC Desire C... brzy

 

Z druhého uniklého snímku můžeme potvrdit nejnovější verzi operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Displej by nakonec měl mít přece jen velikost 3,5“ s HVGA rozlišením (480 x 320 px). Vnitřní paměť bude mít velikost 4 GB a procesor by měl být taktován pouze na 600 MHz. To se nám zdá na dnešní dobu až příliš málo a očekávali jsme alespoň 800MHz procesor.

 

Nicméně na stránkách portugalského Vodafonu se objevily i dříve špatné specifikace, takže nám nezbývá než si počkat na oficiální představení.

 

Podle neověřených zpráv by baterie měla mít kapacitu 1230 mAh a ceny by se měla pohybovat pod hranicí 200 € (v přepočtu 5000 Kč).

 

Zdroj: gsmarena.comNásledující článek
Užitečné aplikace pro android: 7. díl - MoboPlayer
Předchozí článek
HTC Wildfire C: nové označení Desire C a první živé fotografie