Beatům od Dreho odzvonilo

19. 11. 2012, 20:30 | Martin Hlavsa | Zobrazit komentáře (0)

Beatům od Dreho odzvonilo, pořiďte si kvalitní sluchátka podle svého výběru

Pokud své „hátecéčko“ používáte i k poslechu hudby, pravděpodobně vás už napadlo, že vyměníte standardní sluchátka za něco mnohem kvalitnějšího. Ještě před časem sice HTC nabízelo své telefony se sluchátky Beats by Dr.Dre (populární zejména v USA), produktový manažer Martin Fichter však v rozhovoru pro CNET uvedl, že standardně dodávaná značková sluchátka nejsou pro většinu zákazníků dostatečnou motivací k prodeji. Budete-li si chtít své oblíbené pecky vychutnat v dostatečné kvalitě i nadále, nezbude vám, než si zařízení, kterému propůjčil jméno legendární raper, koupit samostatně. Případně se rozhodnout pro jiné a ještě lepší sluchátka.

 

 

V případě, že se v hudební tvorbě, potažmo i sluchátkách jednoho z nejznámějších průkopníků gangsta rapu příliš nevidíte, mohly by vás zaujmout sluchátka WESC pro HTC. Ty jsou výsledkem spolupráce Roberte Fitzgeralda Diggse a švédské firmy WeSC. Že vám „nějaký“ Diggs nic neříká a nevidíte důvod, proč byste měli důvěřovat sluchátkům s právě jeho podpisem? A co takhle RZA a Wu-Tang Clan – už jste doma? RZA, Diggsův umělecký pseudonym, pod kterým ho zná téměř celý svět, je zárukou perfektního poslechu a to nejen pro fandy hiphopové muziky. Sluchátka Chambers jsou k mání v několika dvoubarevných provedeních a vynikají nejen kvalitou reprodukce, ale také moderním a čistým designem.

 

 

Alternativou mohou být sluchátka Urbanears, které má na svědomí známá společnost vyrábějící mimo jiné i streetwearové oblečení. I v tomto případě se jedná o velmi dobrou volbu a to ať už zalovíte mezi špunty Bagis, klipovými sluchátky Medis, sluchátky s mikrofonem Tanto či klasikou v podobě modelu Plattan. Všechny sluchátka od Urbanears jsou k mání v tradičním i méně obvyklém barevném provedení a můžete je tak sladit s tím, co máte zrovna na sobě. Přejeme příjemný poslech!

 

ZdrojNásledující článek
Android 4.1 pro HTC One X
Předchozí článek
update pro HTC One X