Články

HTC Desire C: Unikla fotografie a specifikace od Vodafonu

Ještě před oficiálním představením nového cenově dostupného smartphonu HTC Desire C, které se rychle blíží, na veřejnost unikly další dva snímky od portugalského Vodafonu.
Zobrazit celý článek

HTC Wildfire C: nové označení Desire C a první živé fotografie

Před měsícem jsme vás informovali o prvním uniklém renderu chystaného cenově dostupného smartphonu HTC Wildfire C. Dnes pro vás máme nové informace a také první fotografie tohoto očekávaného telefonu.
Zobrazit celý článek

Podíl HTC na globálním trhu smartphonů spadl v prvním čtvrtletí na 4,8 %

Zatímco Samsung a Apple právě zažívají růst a slaví úspěchy na poli smartphonů, kterému společně vládnou, tak společnost HTC je na tom přesně opačně. Meziročně její podíl na celosvětovém trhu chytrých telefonů klesl téměř o polovinu na 4,8 %.
Zobrazit celý článek

HTC Wildfire C odhalen

Serveru pocketnow.com se podařilo získat další informace a také první render nového cenově dostupného telefonu od HTC s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, který by se měl stát letošním zástupcem oblíbené řady Wildfire.
Zobrazit celý článek

HTC přestane ke svým telefonům přibalovat sluchátka Beats Audio

HTC oznámilo, že sluchátka Beats Audio již nadále nebude přibalovat ke svým telefonům. Zachováno však bude vylepšení v podobě speciálního ekvalizéru integrovaného do telefonů.
Zobrazit celý článek

HTC za první čtvrtletí: Propad pokračuje

Tchajwanský výrobce chytrých telefonů neprožil dobrý vstup do roku 2012 a stejně jako v posledním čtvrtletí loňského roku zaznamenal špatné finanční výsledky.
Zobrazit celý článek

HTC Zeta - Nejvýkonnější telefon na světě?

Na internet unikly informace o chystaném zařízení od HTC. Podle zatím nepotvrzených informací by měl disponovat 4-jádrovým procesorem o taktu 2,5 GHz!
Zobrazit celý článek

Nový Android 4.0 Ice Cream Sandwich bude v říjnu až listopadu

Nová verze operačního systému Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich (ICS) bude vydána v říjnu nebo v listopadu. Informoval o tom Eric Schmidt na keynote s Marcem Benioffem.
Zobrazit celý článek

HTC Puccini - již brzy na pultech

První 10.1“ tablet od společnosti HTC s poetickým názvem HTC Puccini bude uveden na trh na přelomu září a října. Tato zpráva nepotvrdila spekulace o představení na tiskové konferenci HTC 1.9.2011 v Londýně.
Zobrazit celý článek

Google koupil Motorolu!

Google nám připravil překvapení sezóny. Koupil totiž majoritní podíl ve společnosti Motorola Mobility za nezanedbatelných 12,5 miliardy dolarů.
Zobrazit celý článek