Android 4.0 ICS pro HTC Sensation brzy u nás

18. 3. 2012, 13:36 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (1)

Po HTC Sensation XE se updatu na nejnovější verzi operačního systému Google Android 4.0 ICS dočkal i starší bráška HTC Sensation. Do tří týdnů by vám měl telefon nabídnout aktualizaci.

Před nedávnem jsme vás informovali, že byl uvolněn update na Android 4.0 pro HTC Sensation XE v Německu a severských zemích. V těchto dnech by měl dorazit do Anglie a Francie a do zbytku Evropy během 2-3 týdnů. Nyní byl však uvolněn update na Android 4.0 ICS i pro HTC Sensation. Zatím byl opět uvolněn jenom v Německu a na severu. Dá se tedy předpokládat, že distribuce aktualizace bude uvolňována stejně jako u stájového kolegy. Pokud bude vývoj skutečně podobný, měli by se majitelé HTC Sensation XE dočkat updatu do 2 týdnů a majitele HTC Sensation do cca 3 týdnů.

 

 

Pro evropské uživatele je velice potěšující, že společnost HTC považuje evropský trh za prioritní a update poskytne hned od začátku na našem kontinentu. Další pochvalu si bezesporu zaslouží za dobu, během které byla aktualizace vydána, protože HTC je zatím jediným výrobcem, který zásobuje aktualizacemi stávající modely. Určitě to je dobrá reklama a doufejme, že toto snažení HTC ještě dlouho vydrží a že bude i nadále aktualizovat jako první.

Zdroj: htcsourceNásledující článek
HTC One V: první
Předchozí článek
Update na Android 4.0 pro HTC Sensation XE

Článek náleží k zařízení:
HTC Sensation