Články

HTC U11 - základní info

Vlajková loď s inovativním ovládáním stlačením bočních stěn, 5,5'' QHD displejem, procesorem Snapdragon 835, voděodolnou konstrukcí, 12 Mpix fotoaparátem s OIS, f / 1.7 a 3000 mAh baterií. Audio jack s 3,5 mm konektorem chybí.
Zobrazit celý článek

HTC U Play - základní info

Stylový dual SIM android z kovu a skla s 5,2'' Full HD displejem, procesorem Helio P10, až 4 GB RAM, dvojicí 16 Mpix fotoaparátů, USB-C, 2500 mAh baterií a bez 3,5 mm audio jacku.
Zobrazit celý článek

HTC U Ultra - základní info

Vlajková loď s novým designem s konstrukcí z kovu a skla, s 5,7'' hlavním a 2,05'' sekundárním QHD displejem, procesorem Snapdragon 821, OS Android 7.0 nugat, 12 Mpix fotoaparátem s OIS, USB-C a 3000 mAh baterií. 3,5 mm jack chybí.
Zobrazit celý článek

HTC Desire 650 - základní info

Android pro nenáročné s 5'' HD displejem, čtyřjádrovým procesorem, 13 Mpix fotoaparátem, LTE, NFC, HTC BoomSound a 2200 mAh baterií.
Zobrazit celý článek

HTC One: aktualizace KiKat je tady

Máme dobrou zprávu pro majitele zařízení HTC One. Během následujících dnů se uživatelům nabídne aktualizace na nejnovější verzi systému.
Zobrazit celý článek

Razie v centrále HTC

Není tajemství, že tchajwanská společnost HTC se dlouhodobě potýká s různými problémy. Tentokrát vtrhla do sídla firmy razie do designového oddělení.
Zobrazit celý článek

Jak poznat kvalitní servis, který provede profesionální opravu?

Pravdou je, že chytré telefony jsou poměrně náchylné k poruchovosti a mechanickému poškození. Je to dáno jejich konstrukcí a vliv na chod přístroje má samozřejmě i software. Nutné je si uvědomit, že chytrý telefon je složitý přístroj a pokud se porouchá, není radno jeho opravu provádět v doma. Lepší variantou je, svěřit přístroj do rukou odborníků. Poradíme vám, jak poznat kvalitní servis a na co si dát při jeho výběru pozor.
Zobrazit celý článek

HTC Zara: zlatá střední cesta

Pro ty z vás, na které je řada One moc drahá a řada Desire zase nenabízí vše podle vašich představ, je tu nová HTC Zara
Zobrazit celý článek

HTC Fetch - šikovný pomocník

Těm z vás, kteří občas zapomenete klíče, udělá HTC radost. Představí novinku HTC Fetch, která vás na klíč upozorní.
Zobrazit celý článek

HTC One: Vlajková loď pro rok 2013

HTC se rozhodlo jít trochu jinou cestou a představila novou vlajkovou loď s ještě unesitelně velkým displejem 4,7" s precizní konstrukcí a dílenským zpracováním.
Zobrazit celý článek

HTC One SV - nový člen rodiny One

7. ledna se v ČR začne prodávat nový telefon od společnosti HTC. Ponese označení HTC One SV a bude se řadit k vyšší střední třídě.
Zobrazit celý článek

Aktualizace operačního systému pro HTC One S

Majitelé chytrého telefonu HTC One S se konečně dočkali. HTC začalo uvolňovat aktualizaci operčního systému pro jejich zařázení.
Zobrazit celý článek
Další články